AKADEMIA PISM
  • Wersja dla niedowidzących
  • Dołącz do nas na Facebooku
  • Follow us on Twitter
  • English version

Zespół

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Aby uzyskać więcej informacji na temat Biura Szkoleń i naszych kursów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pomocą poczty elektronicznej lub osobiście.


zdjecie_JZ_2016_3_fcb

Justyna Zwalińska – kierownik Biura Szkoleń. Pracuje w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych od 2003 roku, początkowo w Biurze Informacji Publicznej, a od 2008 roku w Akademii Dyplomatycznej PISM. Zajmuje się koordynacją i organizacją szkoleń, zarówno otwartych, jak i przygotowywanych na zamówienie. Ukończyła Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kontakt:

zwalinska@pism.pl  
tel. (+48) 22 556 80 42


Altanis_Stella_zdjecie

Stella Altanis – specjalista w Biurze Szkoleń PISM od 2018 roku. Absolwentka amerykanistyki oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Koordynuje XXIII edycję Studium Polityki Zagranicznej oraz szkolenia w języku angielskim.

Kontakt:

altanis@pism.pl
tel. (+48) 22 556 80 24
Dorota Nowakowska

Dorota Nowakowska – główny specjalista w Biurze Szkoleń. W Biurze Szkoleń PISM od 2009 roku. Absolwentka Politologii w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. Koordynuje szkolenia z zakresu protokołu dyplomatycznego i etykiety, negocjacji międzynarodowych, organizacji wizyt zagranicznych i konferencji prasowych oraz Studium Polityki Zagranicznej.

Kontakt:

nowakowska@pism.pl
tel. (+48) 22 556 80 24
OBECNIE NA URLOPIEpodziel się:
facebook
twitter
gogole+
linkedin
 
Portal PISM wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij